Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 12.X.2016 r. w Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej odbyła się uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

W tym wyjątkowym dniu dzieci z grup "Smerfy" i "Myszki" pod kierownictwem wychowawczyń, p. Katarzyny Wawrzyniak-Madej i p. Katarzyny Minichowskiej, przygotowały dla zaproszonych gości i pracowników przedszkola niezwykłą uroczystość. Akademię uświetniły swoją obecnością szanowne emerytki, p. Teresa Puszczyk i p. Elżbieta Szarecka, a także przedstawiciele Rady Rodziców, p. Alicja Gradomska i p. Justyna Szurgot. Starszaki podziękowały swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.  Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek a także gry na instrumentach oraz tańca. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek oraz róże ufundowane przez Radę Rodziców. Po występach artystycznych dzieci, głos zabrała p. dyrektor Katarzyna Szumna, która przekazała pracownikom przedszkola najlepsze życznia od Wójta Gminy Koło, a także wręczyła nauczycielom i pracownikom obslugi nagrody za wyróżniającą pracę. Dzień upłynął wszystkim w miłej i podniosłej atmosferze.