Walizka Wyobraźni

Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej rozpoczęło realizację projektu edukacyjnego organizowanego przez  Fundację Serdecznik ,, Walizka Wyobraźni''. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Celem projektu jest rozwijanie u dzieci wyobraźni poprzez kreatywne spotkanie z mądrą i wartościową literaturą dziecięcą. Otrzymaliśmy od  Fundacji SERDECZNIK  walizkę wypełnioną po brzegi książkami, które zapierają dech w piersi czytelników małych i dużych i na bazie wspólnych doświadczeń zdobytych podczas szkoleń pragniemy podzielić się z wszystkimi  tą literacką fascynacją.

W ramach projektu stworzyliśmy w przedszkolu LOKALNY KLUB CZYTELNICZY, który zaprasza dzieci wraz z rodzicami w bajkową podróż pełną przygód i niespodzianek.  Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 27 października o godzinie 15.00, na który serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci!!!!

zdjęcia - źródło: facebook.com