"W karnawale same bale", czyli jak bawiły się dzieci z naszego przedszkola

W minionym tygodniu, w ramach zajęć otwartych, zorganizowano w każdej grupie wiekowej bale karnawałowe.

Już we wtorek, 24 stycznia,  "maraton balów karnawałowych" rozpoczęły dzieci z grup "Myszki" i "Smerfy", czyli nasze sześciolatki. Kolejnego dnia do tańca ruszyły maluszki z grupy "Lwiątka" , natomiast w czwartek 26 stycznia bawiły się nasze "Tygryski". Tańcom i zabawom nie było końca. Nad wszystkim czuwały wychowawczynie proponując dzieciom udział w różnych quizach i konkursach. Dzieci, poprzebierane w bajkowe stroje superbkohaterów, księżniczek i rozmaitych zwierzątek brylowały na przedszkolnym parkiecie ku uciesze licznie zgromadzonych rodziców. Potem na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Karnawałowe dni na długo pozostaną w pamięci przedszkolnej społeczności.