FESTYN RODZINNY

W dniu 02 czerwca 2017 r Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej zorganizowało Festyn Rodzinny dla dzieci oraz ich Rodziców.

To wyjątkowe wydarzenie rozpoczeło się częścią artystyczną, podczas której wychowankowie przedszkola wierszem , piosenką i tańcem podziękowali Rodzicm za ich miłość i troskę oraz złożyli najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Oklaskom i uśmiechom nie było końca. Następnie na wszystkich zgromadzonych czekala moc atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, pokazy strażackie, konkursy sportowe i plastyczne, ciepłe kiełbaski, słodkości przygotowane przez Rodziców i wyroby mleczarskie.

Dziękujemy firmie Wood-Mizer Industries z Koła za ufundowanie nagród w konkursach oraz dofinansowanie dmuchańców. Śmiech