UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 23.06.2017 r. w Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

Na uroczystość przybyła cała społeczność przedszkola: nauczyciele - z Panią Dyrektor na czele - pracownicy obsługi, rodzice i oczywiście wszyscy wychowankowie, a także zaproszeni goście. Wszystkich zebranych serdecznie przywitała Pani Dyrektor, Katarzyna Szumna. Podsumowała krótko pracę dydaktyczno - opiekuńczo- wychowawczą za miniony rok szkolny i podkreśliła największe osiągnięcia dzieci. Następnie przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wierszem , tańcem i piosenką pożegnały mijający rok szkolny i wprowadziły wszystkich w cudowny nastrój wakacji. Podczas akademii dzieci z grupy pięciolatków pożegnały dzieci z grupy starszaków, które już we wrześniu będą uczniami w szkole. Następnie głos zabrał  zastępca Wójta Gminy Koło, Pan Mariusz Rybczyński, który świeżo upieczonym absolwentom przedszkola życzył samych sukcesów w szkole i wręczył upominki ufundowane przez Wójta Gminy Koło.

Następnie wszystkie dzieci spotkały się w salach z wychowawcami. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Nauczyciele życzyli dzieciom wielu ciekawych przygód w wakacje i zwrócili uwagę na to, by wypoczynek był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Życzym wszystkim dzieciom i ich rodzinom cudownej pogody w letni czas, udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!