SUKCESY W KONKURSIE TAŃCA

Nasze przedszkole zdobyło trzy I miejsca, jedno II miejsce i jedno III miejsce w V MIĘDZYGMINNYM KONKURSIE TAŃCA DLA PRZEDSZKOLI  I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  pt.: „TANIEC Z PRZDSZKOLAKAMI” – WRZĄCA WIELKA 2018.

I miejsce - dziewczynki z grupy 3 i 4 latków w tańcu "Jezioro Łabędzie" (opiekun artystyczny p. Katarzyna Minichowska)

I miejsce - chłopcy z grupy 4-latków w "Tańcu z kapeluszami" (opiekun artystyczny p. Aneta Olejniczak)

I miejsce - dziewczynki i chłopcy z grupy 6-latków w "Walcu rosyjskim"(opiekun artystyczny p. Katarzyna Szumna)

II miejsce- dziewczynki z grupy 5-latków w "Hawajskim tańcu ludowym" (opiekun artystyczny p. Karolina Florjańczyk)

III miejsce - dziewczynki z grupy 6-latkow w "Tańcu z wachlarzami" (opiekun artystyczny p. Małgorzata Osińska)

GRATULUJEMY ARTYSTOM I OPIEKUNOM !!!