AKCJA PODAJ ŁAPĘ

Pod hasłem " Podaj Łapę " rozpoczęła się zbiórka karmy i najpotrzebniejszych produktów na rzecz zwierząt ze schroniska " Przyjaciel " w Kotliskach. Wychowankowie Przedszkola Publicznego we Wrzącej Wielkiej, którzy są wyczuleni na krzywdę, cierpienie czworonogów okazali duże serce dla bezdomnych zwierząt i z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję. Dzięki temu udało się zgromadzić karmę suchą oraz w puszkach, koce , zabawki, gryzaki. 28 stycznia na ręce Pani Kingi Pawłowicz przekazaliśmy zebrane dary. Pani Kinga razem ze swoją towarzyszką kotką ,,KITKĄ” spotkała się z dziećmi . W ramach spotkania dzieci rozmawiały na temat form opieki nad zwierzętami, właściwego stosunku do zwierząt.

Wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Organizatorem była Karolina Florjańczyk

Ba