OLIMPIADA SPORTOWA 2019

I MIEJSCE W OLIMPIADZIE SPORTOWEJ PRZEDSZKOLAKÓW DLA WRZĄCEJ WIELKIE

W dniu 28 marca 2019r. po raz czwarty nasze przedszkole brało udział w Międzygminnej Olimpiadzie dla Przdszkolaków, którą organizuje przedszkole w Powierciu. Z przyjemnością informuję, że po raz 3 nasza placówka zdobyła I MIEJSCE. To była jak co roku wspaniała impreza, doskonale przygotowana pod względem organizacyjnymi i estetycznym. Fachowe jury i wspaniali prowadzący zapewnili dzieciom super zabawę. Bez względu na wygraną wszyscy uczestnicy dostali upominki. My za pierwsze miejsce dostaliśmy wspaniały puchar dla przedszkola i cenne sprzęty sportowe, a każdy z Olimpijczyków medal. Dziękujemy za uznanie naszych trudów i wspaniałą zabawę dyrektorowi i pracownikom Przedszkola Publicznego w Powierciu, a rodzicom naszych złotych medalistów gratulujemy tak sprawnych pociech.

BRAWO!!!!!!!!

Znalezione obrazy dla zapytania puchar obrazek