Konkurs "Na zdrowie" - odbiór nagród i upominków dla placówek oświatowych

Informujemy, że przekazanie statuetek, nagród, upominków i dyplomów nastąpi w dniu 31 marca 2021 r. (środa) w godzinach 8.00-16.00 w Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej (Wrząca Wielka 124). Przedszkole znajduje się na piętrze budynku Szkoły Podstawowej. Prosimy dzwonić domofonem. Osoby, które nie będą mogły odebrać paczek w tym dniu mogą to uczynić także w każdy dzień powszedni od 1 do 9 kwietnia 2021 r. w godzinach 8.00-11.00. Prosimy aby z każdej placówki oddelegować po jednym przedstawicielu, który odbierze wszystkie nagrody/upominki oraz dyplomy dla całej placówki. Nagrody za I, II, III miejsce oraz wyróżnienia i upominki dla pozostałych uczestników pakowane są w paczki zawierające podpisane woreczki dla każdego uczestnika. Dla nauczycieli i placówek mamy stosowne podziękowania również znajdujące się w paczkach. Statuetki za I, II i III miejsce tradycyjnie przechodzą na własność szkoły/przedszkola, które wywalczyło I, II lub III miejsce.
Podczas odbierania nagród i upominków prosimy zachować zasady reżimu sanitarnego.
Jeszcze raz dziękujemy Sponsorom za okazaną życzliwość. Dziękujemy Gminie Koło, firmie Wood -mizer z Koła, Ksero-Ekspres z Koła, Ludowemu Bankowi Spółdzielczemu w Kole i Panu Iwo Madejowi za szczodrość i pomoc finansową i rzeczową.

Katarzyna Wawrzyniak-Madej - koordynator Konkursu.