ZBIÓRKA KARMY

Zakończyliśmy akcję "PRZYTUL PLUSZAKA - DOKARM ZWIERZAKA".                          Fundusze zebrane za przygarnięte pluszaki w całości przeznaczyliśmy na zakup karmy dla zwierząt. W sumie przedszkole zebrało 923,08 zł (843,08 zł rodzice i dzieci oraz 80 zł pracownicy przedszkola). Za wspólnie zebrane pieniądze przedszkole zakupiło 436 kg karmy, z której 50 kg trafiło do przytuliska w Osieku Małym, a 386 kg do Schroniska dla Bezdomnych Zwierzat Domowych "PRZYJACIEL " - Kotliska  (temu schronisku podarowaliśmy również koce). Do Osieka Małego karmę dostarczyliśmy osobiście, a po karmę do schroniska "PRZYJACIEL"  przjechali pracownicy schroniska z psiakiem.

Serdecznie dziękujemy kochani RODZICE za Waszą pomoc! Pracownicy schronisk są Wam bardzo wdzięczni, a Wasze dzieci ucza się w ten sposób wrażliwości, empatii oraz dbałości o czworonogie stworzenia.

BRAWO WY !!!