Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 10.10.2023 r. w Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji dzieci z grup "Sówki” przygotowały pod kierunkiem wychowawcy, p. Katarzyny Wawrzyniak-Madej uroczysty apel dla gości zaproszonych i pracowników placówki. Na tym ważnym wydarzeniu zaszczycili nas swoją obecnością, Wójt Gminy Koło Pan Mariusz Rybczyński, Przewodniczący Rady Gminy Koło Pan Władysław Włodarczyk, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. T. Halika we Wrzącej Wielkiej Pani Arleta Lewandowska, pracownicy CUW Gminy Koło Pani Karolina Trafna i Dominika Andrzejczak, emerytowani pracownicy przedszkola Pani Teresa Puszczyk, Pani Elżbieta Szarecka i Pani Krystyna Marciniak, przedstawiciele Rady Rodziców Pani Izabela Dzięgielewska, Pani Małgorzata Gwiaździńska i Pani Katarzyna Wiśniewska. Dzieci wierszem, piosenką, tańcem i grą na instrumentach perkusyjnych podziękowały pracownikom przedszkola za ich pracę i wręczyły kwiaty. Następnie głos zabrali Pan Wójt Mariusz Rybczyński, Pan Przewodniczący Rady Gminy Koło Władysław Włodarczyk i Pani Dyrektor przedszkola Katarzyna Szumna, którzy złożyli całej społeczności przedszkolnej najlepsze życzenia z okazji Dania Edukacji Narodowej. Potem Pani Dyrektor podziękowała pracownikom za trud włożony w pracę zawodową i wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę. Dzień upłynął wszystkim w miłej i życzliwej atmosferze.