Wizyta Policjantów

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem. Dlatego w dniu 27.04.2024 r. naszych przedszkolaków odwiedzili dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Kole .

Pan policjant rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie na drogach, przypomniał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas ktoś obcy i jak uniknąć ugryzienia przez psa.

Przypomniał również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.

Teraz żaden z naszych przedszkolaków na pewno nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się, jako osoba, do której można zwrócić się o pomoc.

Pan policjant otrzymał na koniec podziękowanie od dzieci. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem. Dlatego w dniu 9.03.2023 r. naszych przedszkolaków odwiedził Pan dzielnicowy policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kole.